Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniShpërthimi i bombolës në Kumanovë, tre fëmijët e vdekur janë të moshës...

Shpërthimi i bombolës në Kumanovë, tre fëmijët e vdekur janë të moshës 6, 8 dhe 9 vjeç (FOTO)


Tre fëmijë të moshës 6, 8 dhe 9 vjeç  thuhet se janë viktimat e tragjedisë pas shpërthimit të bombolës në fshatin Ramanli të Kumanovës, mëson TS.

Shpërthimi i bombolës ka ndodhur sot rreth orës 10.00  ku përpos tre viktimave 6 të tjerë kanë ngelur të plagosur ku janë transferuar në Spitalin e Shkupit pas lëndimeve të mëdha.

Në mesin e të lënduarëve  është edhe një fëmijë dhe një grua shtatzënë.

Sipas informacionit fillestar nga MPB, tre persona vdesin në vend dhe gjashtë përfunduan me lëndime të rënda.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments