Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiShoqata e mërgimtarëve strugan "Ilirida" nga Nybro e Suedisë i dorëzon 5...

Shoqata e mërgimtarëve strugan “Ilirida” nga Nybro e Suedisë i dorëzon 5 mijë euro Elvis Naçit për të ndihmuar vëllezërit shqiptar të prekur nga tërmeti

Nga shoqata “Ilirida nga Nybro e Suedisë të cilën e drejtojnë mërgimtarët strugan, për Struga Ekspres tregojnë se i kanë dorëzuar një donacion prej 5 mijë euro fondacionit “Firdeus” drejtuar i nga Elvis Naçi.

Kjo shumë e dhuruar nga shoqata strugane “Ilirida” në Nybro të Suedisë shkon për vëllezërit shqiptar të prekur nga tërmeti i 26 nëntorit ku humbën jetën 51 persona dhe mijëra banorë ngelën pa shtëpi.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments