Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShoferi përplas këmbësoren në Strugë, përfundon tek Spitali e Eshtrave në Ohër

Shoferi përplas këmbësoren në Strugë, përfundon tek Spitali e Eshtrave në Ohër

Me datë 06.01.2024 në ora 12:30 në Strugë në rrethrrotullimin ndërmjet rrugës “JNA” dhe rrugës “Marks Engels”, automjeti i tipit “Mercedes” me targa regjistrimi i drejtuar nga GJ.Xh (46) nga Struga. , ka përplasur këmbësoren Z.N.(62) nga Struga. Z.N. ka pësuar lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Spitalin Special “Shën Erasmo” në Ohër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments