/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Shkrumbohet shtëpia: Humbin jetën 6 fëmijët dhe e ëma, babai ia del të shpëtojë
Bota, Slider

Shkrumbohet shtëpia: Humbin jetën 6 fëmijët dhe e ëma, babai ia del të shpëtojë

Të shtunën, një nënë dhe gjashtë fëmijët e saj humbën jetën si pasojë e një zja rri që përfshiu shtëpinë e tyre në Klinton, Misisipi,

Pasi u përpoq të shpëtonte familjen e tij, babai i fëmijëve mundi të dilte jashtë, për t’u dërguar më pas në spital, prej lëndimeve të marra.

Sipas zëdhënësit Mark Jones, fillimisht burri refuzoi të merrte ndihmë mjekësore pa ditur se ç’kishte ndodhur me fëmijët dhe gruan e tij.

Shtëpia e ndërtuar në vitin 1951 u shkrumbua si pasojë e një zja rri që shpërtheu në brendi të saj. Zëdhënësi deklaroi se pol icia do të vazhdojë hetimet për të mësuar arsyen që ndikoi në pamundësinë e 7 vikt imave për të shpëtuar.

February 9, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres