Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShkëlqen Sara Vinca nga Veleshta, mori vendin e pare ne garat regjionale...

Shkëlqen Sara Vinca nga Veleshta, mori vendin e pare ne garat regjionale ne shkencat natyrore me mentoren Edlira Hani

Sot në datën 05.04.2024 u zhvilluan garat regjionale në lëndën e Shkencave Natyrore të organizuara nga Shoqata e bilogëve të RMV.

Nxënësja e SHFK.Zini Hani-Veleshtë nēn mentorimin e mësueses Edlira Hani arriti rezultate të shkëlqyera, ndërsa tani ata vazhdojnë në garat republikane.
Nxënëses Sara Vinca dhe mentores Edlira Hani i dëshirojmë shumë suksese!
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments