Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShirat e rrëmbyeshëm e kanë ndotur ujin në Strugë, mos e pini

Shirat e rrëmbyeshëm e kanë ndotur ujin në Strugë, mos e pini

Agjencioni Per Ushqim dhe Veterinari Struge rekomandon që uji per pije nga ujesjellesi i qytetit ndalohet per pije. Uji nga Ujesjellesi i Proaqua-së ndalohet per pije, pasi qe shirat e rrembyeshem e kane rritë ndotjen ne masë.FOTO)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments