Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShijoni mbrëmjet e mëdha festive në Sky Drini , ja cilët këngëtarë...

Shijoni mbrëmjet e mëdha festive në Sky Drini , ja cilët këngëtarë do të performojnë në zemër të Strugës

Rikthehen mbrëmjet festive në Sky Drini në Strugë. Ndërrimi i viteve do të festohet me këngë e valle nga artistë të njohur duke dhuruar atmosferë të mrekullueshme, ashtu siç ndodh zakonisht në Sky Drini.

Lundrim Paçuku, Menderez Lumani, Betime Zylali, Menda Sheji dhe Guximtar Rushani do të performojnë live, aty ku festat marrin kuptimin origjinal, ndërsa stafi profesionist i Sky Drini do të kujdeset që këto mbrëmje festive të jenë më të rehatshme e të paharruara për ju.

Rezervimet për çifte bëhen në numrin e telefonit: 072 666 335.

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments