Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSherr në Strugë

Sherr në Strugë

Më datë 30.11.2022 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se në rrugën “Proleterski Brigadi ”në Strugë është bërë prishja e rendit dhe qetësisë publike me sulm fizik të kryer nga N.J. dhe A.I, të dy nga Prilepi, kundër E.L (18) nga Dibra. Ndaj sulmuesve do të ngrihet padi e duhur! SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments