Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSela i mori vulat, reagon Taravari: Vulat i merrni, po POPULLIN?

Sela i mori vulat, reagon Taravari: Vulat i merrni, po POPULLIN?

Pasi Gjykata vendosi që vulat e ASH-së ti takojnë Ziadin Selës e jo Arben Taravarit, menjëherë ka reaguar kandidati për president i opozitës shqiptare Arben Taravari, përcjell TS.

 

 

Ai thotë se vulat i merrni, por popullin?

“Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë BDI-së…edhe sikur të jetë e vërtetë ne do të ankimohemi por edhe sikur t’i marrin me sistemin e kapur që e kanë në dorë, kam një pyetje…po Popullin?!
Jo besa, popullin nuk e fiton dot me asnjë gjykatë!
Ndryshimi Ka Nis Dhe Nuk Ka Vulë Që E Ndalon!” ka shkruar Taravari./TS/

 

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments