Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSela: Fituam Dibrën dhe Gostivarin, në komunat tjera shkojmë në balotazh

Sela: Fituam Dibrën dhe Gostivarin, në komunat tjera shkojmë në balotazh

Numërimi në shumicën e komunave vendase tashmë ka përfunduar. Në konferencën për media kryetari I ASH-AAA Ziadin Sela shpalli fitore në disa nga qytetet, shkruan InfoShqip.

Sela gjatë fjalimit të tij u shpreh se opozita ka fituar dy komuna urbane që ne raund të parë siç janë Dibra dhe Gostivari.

Sipas tij në balotazh pritet të shkojnë disa komuna, Struga, Vrapçishti, Bogovina, Tearca dhe Çairi, ndërkohë për komunën e Tetovës ende nuk kemi informacion u shpreh Sela./InfoShqip.com

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments