Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBota"Scotschield":Thyeje xhamin, merri 3 milion dollarë (FOTO)

“Scotschield”:Thyeje xhamin, merri 3 milion dollarë (FOTO)

THYEJE XHAMIN, MERRI 3 MILIONË DOLLARË
Kompania kanadeze “Scotschield” që prodhon xhama antiplumb, i ka lënë 3 milionë dollarë në stacionin e autobusëve në qytetin Vankuver të Kanadasë, si shpërblim për personin i cili arrin ta thyej xhamin, brenda të cilës janë paratë.
Për katër ditë me radhë kanë provuar shumë persona, por akoma askush nuk ka arritur të fitojë 3 milionë dollarë.
Bëje #tagg shokun që mendon se do kishte arritur të thyejë xhamin dhe ti merrte 3 milionë dollarë. Ndoshta një pjesë do ta ndante dhe me ty ?

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments