Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSapo ndodhi një aksident trafiku në Tetovë, përmbyset makina

Sapo ndodhi një aksident trafiku në Tetovë, përmbyset makina

Sapo ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën për në Kodrën e Diellit, afër teleferikut në Tetovë, njofton TetovaSot.

Makina e tipit Golf 3 është perplasur me makinën e tipit Pasat dhe ka humbur orientimin dhe është përmbysur, ndërsa shoferin e lënduar me ndihmën e autoambulancës është dërguar në spitalin e Tetovës.Në vendin e ngjarjes ka arritur policia për të bërë inspektimin e ngjarjes dhe për të sqaruar të gjitha detajet në lidhje me aksidentin./TetovaSot/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments