Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRruga Strugë-Qafethanë e rrëshqitshme, kujdes, ja si është gjendja e rrugëve (FOTO)

Rruga Strugë-Qafethanë e rrëshqitshme, kujdes, ja si është gjendja e rrugëve (FOTO)

Rruga Strugë-Qafethanë për momentin është e rrëshqitshme për shkak të reshjeve të pandërprera të dëborë, prandaj rekomandohet që shoferët të kenë shumë kujdes gjatë qarkullimit në këtë rrugë, shkruan Struga Ekspres.
LAMM rekomandon që të ketë shumë kujdes të madh për shkak të gjendjes së rrugës me dëborë dhe ujë.
Ulja e shpejtësisë së makinës është e paevitueshme në këtë rrugë, në të kundërtën krijohen lehtësisht aksidente.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments