Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniRrokulliset traktoristi në Ohër

Rrokulliset traktoristi në Ohër

Në fshatin Openica të Ohrit, rreth orës 1 pasdite, një burrë 56-vjeçar i cili drejtonte një traktor pa targa, humbi kontrollin e traktorit dhe u rrëzua në një përrua.

Në aksident, personi pësoi lëndime të rënda trupore dhe u dërgua në Spitalin Shën Erazmo në Ohër për kujdes mjekësor.

Një inspektim është kryer në vendngjarje nga një ekip inspektorësh nga SPB-Ohër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments