Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiRrahje në një fshat të Strugës

Rrahje në një fshat të Strugës


Më 23.02.2020, rreth orës 23:00, para një objekti hotelierik në fshatin Vranishtë të Strugës, u prish paqja dhe rendi publik,njoftohet Struga Ekspres nga SPB-Ohër.

Personat me iniciale K.R. dhe T.R kanë sulmuar personin N.D (22), të gjithë nga i njëjti fshat. Zyra e Punëve të Brendshme në Strugë do të ngritë akuza të duhura kundër sulmuesve.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments