Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRivotimet në Krushevë dhe Dollneni kanë nisur në kohë dhe pa probleme

Rivotimet në Krushevë dhe Dollneni kanë nisur në kohë dhe pa probleme

Në orën 7 janë hapur katër vendvotime, dy në komunën e Dollnenit dhe dy në komunën e Krushevës, ku mbahen zgjedhjet parlamentare në njësinë e pestë zgjedhore. Votimi ka nisur pa probleme konfirmojnë komisionet komunale zgjedhore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments