Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotarefuzonte të dilte nga spitali

refuzonte të dilte nga spitali

Një pacient, i cili refuzonte të dilte nga spitali prej tre vitesh, u nxor me forcë.

Ngjarja ndodhi në Pekin të Kinës.

Një gjykatë urdhëroi që pacienti 55- vjeçar të nxirrej me forcë.

Kur policia mbërriti te spitali, ai e kishte lidhur vetem ne zinxhirë në krevat.

Kjo nuk e ndaloi policinë që ta nxjerrë atë.

Pacienti ishte shtruar në spital për trombozë.

Pas tre muajsh, mjekët i thanë se ishte shëruar dhe mund të largohej.

Por ai refuzonte të largohej, duke thënë se dikush duhej të kujdesej për të.

 

p2p3p4

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments