Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniReagon Kastriot Rexhepi: Shumë më sulmuan, por e vërteta dhe e drejta...

Reagon Kastriot Rexhepi: Shumë më sulmuan, por e vërteta dhe e drejta vonon por nuk harron

Deputeti Kastriot Rexhepi nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin social Facebook ka komentuar miratimin e konkluzioni për propozimin francez.

“Sot në Kuvend debllokuam procesin e integrimeve në BE pas 17 viteve. Shumë më sulmuan, disa dëshiruan por nuk vepruan ashtu si bëra në nëntorin e 2021 kur dikush deshti që fatin e vendit tja jep forcave që kundërshtuan që tre ditë me radhë votimin e konkluzioneve që na mundësojnë të hapërojmë drejt aderimit në BE. E vërteta dhe e drejta vonon por nuk haron.Për në fund dua që të përkujtoj të gjithë që propozimi erdhi nga presidenca franceze me z.Macron edhe pasi skadoi kryesimi me KE nga ana e Francës. Më vjen keq që disa gabuan dhe u rreshtuan me partitë politike që çdo ditë ofendonin shqiptarët”, ka shkruar Rexhepi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments