Monday, May 27, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRamiz Merko sot uroi dhe shpërbleu fëmijën e parë për 2018-ën të...

Ramiz Merko sot uroi dhe shpërbleu fëmijën e parë për 2018-ën të lindur në Strugë (FOTO)

Kryetari i komunës së Strugës z. Ramiz Merko, sot uroi dhe shpërbleu foshnjën e parë të lindur në castet e para të 2018-ës.

Fëmija i parë në spitalin e përgjithshēm të Strugës është djal i sjellur në jetë në familjen Bozhinoska nga nëna Nikolina në orët e para të 2018-së.
Merko uroi dhe shpërbleu nënën në fjalë si dhe pacienteve të tjera ju uroi shëndet dhe jetë të gjatë për fëmijët e tyre!

Zyra për marrëdhënie me publikun
Komuna e Strugës

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments