Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRamiz Merko: Edhe Podgorca mbështet bindshëm Agjendën e blertë (FOTO)

Ramiz Merko: Edhe Podgorca mbështet bindshëm Agjendën e blertë (FOTO)

✅Edhe Podgorca mbështet bindshëm Agjendën e blertë.✅

E ardhmja e Podgorcës është në duar të sigurta.
Gjatë vizitës dhe hapjes së shtabit në Podgorcë, banorët e këtij vendi treguan një interesim të madh.
Me banorët zhvilluam një bisedë të ngrohtë, miqësore dhe të frytshme. Folëm për asfaltimin e rrugës kryesore të fshatit dhe për projekte të cilat do i realizojmë mandatin e ardhshëm.
I sigurova të gjithë të pranishmit, se ne do të punojmë edhe më mirë edhe më fortë në mandatin e ardhshëm, në mënyrë që të plotësojmë çdo kërkesë të tyre.
💚Zgjidh jetë, voto blertë!💚
Rretho numrin 3!
BDI-Strugë


✅Подгорци силно ја поддржува зелената агенда✅

Иднината на Подгорци е на сигурни раце.
За време на посетата и отворањето на штабот во Подгорци, жителите на ова населено место покажаа голем интерес.
Имавме топол, пријателски и плоден разговор со жителите. Разговаравме за асфалтирање на главниот пат во селото и за проекти што ќе ги реализираме во следниот мандат.
Ги уверив сите присутни дека ќе работиме уште подобро и посилно во следниот мандат, со цел да го исполниме секое нивно барање.
💚Избери живот, гласај зелено!💚
Заокружи број 3!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments