Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRamis Merko voton në Strugë

Ramis Merko voton në Strugë

Ramiz Merko, kandidati për kryetar komune në Strugë nga BDI, aktualisht edhe kryetar komune në Strugë sot sapo ka votuar në Strugë.

Merko apelon për dalje në votime dhe të votojnë atë qē dëshirojnē dhe se u shpreh i kënaqur për mbarëvajtjen e procesit të votimit në Strugë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments