Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRamis Merko merrë edhe një mandat për të drejtuar komunën e Strugës

Ramis Merko merrë edhe një mandat për të drejtuar komunën e Strugës

Komisioni Zgjedhor i Maqedonisë publikon rezultatet përfundimtare për Strugën, ku kryetari aktual Ramiz Merko siguron 13763 dhe Idri Istrefi me 11711 vota.

Ramis Merko me këtë fitore siguron mandatin e katërt në drejtimin  e komunës së Strugës.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments