Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
Rama dhe Abazoviq nisen drejt Kievit (FOTO)
Rajoni, Slider

Rama dhe Abazoviq nisen drejt Kievit (FOTO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i shoqëruar nga kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq, janë nisur drejt kryeqytetit të Ukrainës, Kiev.

Para disa ditëve, Abazoviq ka marrë një ftesë për ta vizituar Kievin, nga presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, transmeton Klankosova.tv.

June 14, 2022
Butik Mili

Struga Ekspres