Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniQë nga hapja e shkollave 76 nxënës dhe 167 arsimtarë me koronavirus

Që nga hapja e shkollave 76 nxënës dhe 167 arsimtarë me koronavirus

Ministrja e Arsimit Milla Carovska ndau shifrat se sa nxënës dhe arsimtarë apo profesorë janë infektuar me Covid-19, që nga tetori kur u hapën shkollat. Pozitivë deri më tani me korona kanë rezultuar 76 nxënës, ndërsa arsimtarë janë 167, përcjell TV21. Kjo tregon se protokollet janë zbatuar plotësisht dhe se deri më tani nuk ka përhapje të brendshme të koronavirusit në shkolla, vlerëson Carovska.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments