Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniProtestohet në Çashkë, nuk lejohet drejtoresha dhe disa arsimtarë që të hyjnë...

Protestohet në Çashkë, nuk lejohet drejtoresha dhe disa arsimtarë që të hyjnë në shkollë, kundërshtojnë hapjen e paraleles shqipe

Mëngjesin e sotëm sërish ka pasur protesta nga disa prindër në shkollën fillore “Todor Janev” në Çashkë.

Ata kundërshtojnë hapjen e paraleles shqipe në këtë shkollë. Protestuesit nuk e lejuan drejtoreshën dhe disa arsimtarë që të hyjnë në shkollë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments