Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniProkurori publik: Ja çfarë janë parë në vendin e aksidentit

Prokurori publik: Ja çfarë janë parë në vendin e aksidentit

Prokurori bullgar në paraqitjen para mediave ka folur për gjetjet e para të aksidentit tragjik në Bullgari.

Duke folur për spekulimet se zjarri është shkaktuar nga tubat me benzinë, prokurori i ka hedhur poshtë të gjitha këto.

“Në vendin e ngjarjes janë parë tre tuba. Që të tri tubat kanë pasur mbetje nga nafta dhe nuk kanë qenë të mbushura dhe nuk janë djegur në zjarr”, tha ai, transmeton TV21.

Shtoi se hedh poshtë në mënyrë kategorike se zjarri ka ardhur si pasojë posedimit të tubave me mbushje të naftës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments