Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiProaqua-Strugë: Paguani ujin se përndryshe do të çkyçeni nga rrjeti

Proaqua-Strugë: Paguani ujin se përndryshe do të çkyçeni nga rrjeti

Gjatë muajit Janar do të ndërmerren aktivitete për çkyçje nga sistemi për furnizim me ujë të pijshëm te personat juridik për shkak të mos pagesë të faturave për ujë të pijshëm dhe kanalizimit, për këtë shkak do të ketë implikime ndaj personave të tjerë juridik dhe fizik me ndërprerje kohore të furnizimit me ujë të pijshëm.
Gjithashtu gjatë kësaj periudhe NPN Proaqua do të publikoj listën e të gjthë debitorëve në Komunën e Strugës.
Aktivitete që do të zhvillohen nga NPN Proaqua do të jenë me qëllim të përmisimit të kualitetit dhe shërbimeve të ujit të pijshëm dhe kanalizimit pët të gjtihë qytetarët e Komunës së Strugës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments