Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPriten protesta nga ladorishtarët dhe bllokimi i rrugës Strugë-Qafethanë, shkak gropat e...

Priten protesta nga ladorishtarët dhe bllokimi i rrugës Strugë-Qafethanë, shkak gropat e “zeza” në rrugë (FOTO)

Rinia Ladorishtit kerkon llogari per gropat e Ladorishtit, ndryshe do bllokojne rruget me protesta!
Urgjentisht duhet te jape pergjegjesi drejtori i “Makedonija Pat” ne Struge, ku qendron arsya pse gropat nuk mbushen sic duhet por vetem me cakall. Nga pompa e benzinit “Gulf” dhe deri ne hyrjen e f.Ladorisht ka rreth 30 gropa!
Kerkojme nga kryesia e “bashkesis lokale Ladorisht” ta zgjedhin kete pune sa me shpejte ne bashkepunim me bashkesine lokale Teferic,Frengove,Kalisht,Radozhde etj..
Ndryshe do i bllokojme rruget me protesta.
Rinia e Ladorishtit

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments