Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPrezantohet si koleg i tyre, arrestohet 39 vjeçari nga policia

Prezantohet si koleg i tyre, arrestohet 39 vjeçari nga policia

Njësiti për krime ekonomike dhe kompjuterike në SPB Shkup ka paraqitur kallëzim penal kundër shtetasit S.S.(39) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të bazave të dyshimit për veprat penale “përfaqësim i rremë” nga neni 391 dhe “falsifikim i dokumenteve” nga neni 378 i Kodit Penal. Gjatë identifikimit nga ana e zyrtarëve policorë, i akuzuari është paraqitur rrejshëm si punonjës i Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe ka përdorur letërnjoftim të rremë zyrtar për atë pozicion që pretendonte se mbante.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments