Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriPrekëse! Banka e Mateos bosh, shokët e klasës i vendosin buqetën me...

Prekëse! Banka e Mateos bosh, shokët e klasës i vendosin buqetën me lule (FOTO)

Shokët dhe shoqet e klasës së Mateo Vasiut kanë vendosur buqetë me lule të kuqe sipër bankës ku ulej çdo ditë i mituri i cili u vra nga fqinji i tij Klodian Çalamani.

Të vegjëlit që mësojnë në shkollën “Thanas Ikonomi” në fshatin Grecalli të Fierit nuk do të kenë më në mesin e tyre 8-vjeçarin që mësonte në klasën e tretë. I mituri i cili u vra dhe gropos në tokën e fqinjit të tij, ishte shumë i dashur dhe social me bashkëmoshatarët e tij.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments