Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPrej të hënës ka borë

Prej të hënës ka borë

Enti për punë hidrometeorologjike informon se gjatë ditës së enjte dhe të premte do të kemi mot të thatë më të ngrohtë gjatë ditës. Ulje drastike temperaturash dhe erë e përforcuar me shi lokal do të kemi të shtunën. Të dielën do të kemi stabilizim moti, ndërsa nga e hëna pritet të mbajë mot i ftohtë me erë dhe reshje bore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments