Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPolicia zbulon laborator droge, arrestohen katër persona

Policia zbulon laborator droge, arrestohen katër persona

Laborator i madh droge, i shkatërruar nga policia. Në Reçicë të Vogël, policia ka zbuluar një laborator droge, dhe ka vënë nën pranga, të paktën 4 persona.
Siç mësohet nga disa burime, në laborator, si asnjëherë më parë në Maqedoni, janë gjetur qindra kilogramë drogë.

Ende është e paqartë lloji i lëndës narkotike, megjithatë, kjo mbetet të vërtetohen së shpejti nga Policia. Gjithashtu mësohet se operacioni është kryer nga forca policore dhe i organizuar nga Shkupi, në koordinim me Prokurorinë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments