/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Policia merr në pyetje Kryetarin e Rinisë së Besës
Maqedoni, Slider

Policia merr në pyetje Kryetarin e Rinisë së Besës

Policia e Tetovës gjatë ditës së sotme ka marrë në pyetje kryetarin e Forumit Rinor të Lëvizjes Besa, Liridon Useini.

Arsyeja e thirrjes në polici për Useinin kanë qenë grafitet e shkruajtura nepër disa qytete të vendit kundër BDI-së. Nga Lëvizja Besa thonë se nuk janë të befasuar për presionin që mundohet të bëjë pushteti ndaj aktivistëve dhe funksionarëve të vet.

June 21, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres