Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPolicia me njoftim për vajzën e zhdukur

Policia me njoftim për vajzën e zhdukur

Ministria e Punëve të Brendshme sot pasdite ka publikuar fotografinë dhe përshkrimin e Vanja Gjorçevskës në regjistrin e personave të zhdukur të Maqedonisë.

Ministria e Punëve të Brendshme theksoi mbrëmjen e djeshme se po merren masa intensive për gjetjen e vajzës që nga momenti i denoncimit të zhdukur nga nëna e saj, e cila ka denoncuar rastin në polici dje në orën 08:35.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments