Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia gjeti armë dhe armë shpërthyese në një fshat të Strugës

Policia gjeti armë dhe armë shpërthyese në një fshat të Strugës

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur padi penale kundër GA (35) nga Struga për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “prodhim, posedim, ndërmjetësim dhe tregtim pa leje të armëve apo lëndëve shpërthyese”. Gjatë bastisjes, të kryer me urdhër të gjykatës në një shtëpi në fshatin Llabunishtë , ku ka qëndruar herë pas here, punonjësit e policisë i kanë gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie “Flamuri i Kuq”, 12 milimetra, të cilën e posedonte në mënyrë të paligjshme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments