Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia e Strugës raporton për vreshtat e djegura në Strugë

Policia e Strugës raporton për vreshtat e djegura në Strugë

Policia e Strugës njofton se më 28 gusht 2018, në orën 12.00 deri në orën 12.45 në Vevçan, në vendin e quajtur “Fushë e thatë”, në fushën me vreshta ka pasur një zjarr që ka djegur tre parcela të vreshtave dhe një ngastër toke pranë rrugës lokale Strugë – Llabunishtë, me një total prej 7.500 rrënjë të djegura.
Në orën 16.30 zjarri u lokalizua nga njësia e zjarrfikësve të Strugës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments