Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia e Strugës i dënon 6 shoferë për tejkalim shpejtësie

Policia e Strugës i dënon 6 shoferë për tejkalim shpejtësie

Me datë 21.01.2024, në periudhën prej orës 14:00 deri në ora 20:00, janë kryer kontrolle në komunikacion në zonën e SPB- Ohër.

Njëkohësisht, nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 30 vozitës të cilët kanë vozitur mjete motorike brenda dhe jashtë qytetit me shpejtësi më të madhe se shpejtësia e lejuar, prej tyre 16 në Ohër, 6 në Strugë dhe 8 në Kërçovë.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments