Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia e Strugës i dënon 48 shofer për shpejtësi të madhe

Policia e Strugës i dënon 48 shofer për shpejtësi të madhe

Më datë 04.02.2024, në periudhën prej orës 13:00 deri në 19:00, në zonën e SPB-Ohër është kryer kontroll i përforcuar i trafikut.

Njëkohësisht, nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 87 drejtues mjetesh të cilët brenda dhe jashtë qytetit kanë drejtuar automjete me shpejtësi më të madhe se sa e lejuar, prej tyre 17 në Ohër, 48 në Strugë, 18 në Kërçovë dhe 4 në Dibër, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments