Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia e Strugës i dënon 30 shoferë

Policia e Strugës i dënon 30 shoferë

Më datë 18.02.2024, në periudhën nga ora 14:00 deri në ora 19:00, janë kryer kontrolle të intensifikuara në komunikacion në zonën e SPB-Ohrit.

Njëkohësisht, nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 74 vozitës të cilët drejtonin mjete motorike me shpejtësi më të madhe se shpejtësia e lejuar, prej të cilëve 19 në Ohër, 30 në Strugë, 19 në Kërçovë dhe 6 në Dibër, njofton SPB Ohër.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments