Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPolici e pëson keq, merr speca me thasë dhe nuk i paguan

Polici e pëson keq, merr speca me thasë dhe nuk i paguan

Një polic është suspenduar nga puna pasi nga shitës të specave ka marrë thasë të mbushur plotë e pa mos u paguar as edhe një qindarkë.

Sipas informatave, rastin e ka raportuar kolegu i tij, i cili ka qenë edhe dëshmitarë i rastit. Pas kësaj polici është suspenduar nga puna.

Pos tij do të suspendohen edhe katër policë tjerë pasi te ata janë gjetur alkool pas kontrollit të brendshëm në njësinë për shpërndarje të shpejtë.

“Kontrollet bëhen me qëllim vendosjen e rendit dhe të rritjes së diciplinës së punës”, thonë nga MBP.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments