/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Pogradeci përmbytet në mes të verës (VIDEO)
Rajoni, Slider

Pogradeci përmbytet në mes të verës (VIDEO)

Ish deputeti i PD-së Klevis Balliu ka publikuar disa video ku tregohen pasojat e reshjeve të shiut në Pogradec, këtë të dielë.

“Kjo është qeveri e makthit, e vjedhjes dhe e bandave. Asnjë masë nuk merret nga pushteti lokal dhe ai qëndror për qytetet dhe qytetarët.

Qyteti i Pogradecit përmbytet në verë ndërsa pushteti lokal dhe ai qëndror nuk ekziston.

Prej 8 vitesh Pogradeci është lënë në harresë, e janë pikërisht vjedhjet e pushtetit të Rilindjes që shkatërrojnë qytete dhe vjedhin qytetarët.

Të bashkohemi së bashku për të shpëtuar këtë qytet të bekuar nga i mallkuari Edvin Rama.”-shkruan Balliu./Express

July 12, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres