Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPësoi aksident gjatë punës, ndërroi jetë 24 vjeçari

Pësoi aksident gjatë punës, ndërroi jetë 24 vjeçari

“Më datë 06.07.2022 në ora 17:40, në Drejtorinë e Policisë Kërçovë është raportuar se J.E.(24) nga fshati Zajaz i Kërçovës, gjatë kryerjes së punëve ndërtimore me makinë ndërtimore në oborrin në pronësi të N.G.(69) nga fshati Sërbicë, ka marra lëndime të rënda trupore, pas së cilës iu nënshtrua plagëve të marra në spitalin e Tetovës. Është kryer kontroll dhe me urdhër të Prokurorit Publik trupi i pajetë i është dorëzuar familjes”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments