Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPërplasen dy myftinitë para BFI-së së Tetovës, forcat policore gjenden para BFI-së!...

Përplasen dy myftinitë para BFI-së së Tetovës, forcat policore gjenden para BFI-së! Qani Nesimi dhe Selver Xhemaili përfundojnë në polici

Këtê mëngjes të sotëm ka patur tensione të mëdha para myftinisë së Tetovës.

Myftiu i zgjedhur nga BFI-ja e RMV, Selver Xhemaili sot në mëngjes tentoi të futet në objektin e Myftinisë së Tetovës por mesohet se ka hasur në rezistencë nga ish-myftiu Qani Nesimi dhe disa persona.Qani Nesimi u shkarkua nga BFI-ja e RMV.

Pas kêsaj përplasje palët përfunduan në polici, ku intervistohen në Stacionin policor të Tetovës. Dhjetra forca policore gjenden para objektit të BFI-së së Tetovës pasi edhe jashtë gjendet disa persona.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments