Friday, March 24, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriPërmbytet oborri i qendrës tregtare, qytetarët: Na ndihmoni (VIDEO)

Përmbytet oborri i qendrës tregtare, qytetarët: Na ndihmoni (VIDEO)

Tek Qendra tregtare ‘City Park’ në Tiranë përgjatë autostradës, niveli i ujit ka kaluar 1 metër.

Qytetarët sjellin video nga oborri, ku makinat duken të mbuluara nga uji.

Aty është krijuar një kaos e panik dhe qytetarët shkruajnë se askush nuk iu ka shkuar për t’i ndihmuar.

“Na ka ardhur uji deri në timon. Jemi në rrezik të mbytemi. Ju lutem na ndihmoni”, shkruajnë qytetarët.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments