Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriPërmbytet oborri i qendrës tregtare, qytetarët: Na ndihmoni (VIDEO)

Përmbytet oborri i qendrës tregtare, qytetarët: Na ndihmoni (VIDEO)

Tek Qendra tregtare ‘City Park’ në Tiranë përgjatë autostradës, niveli i ujit ka kaluar 1 metër.

Qytetarët sjellin video nga oborri, ku makinat duken të mbuluara nga uji.

Aty është krijuar një kaos e panik dhe qytetarët shkruajnë se askush nuk iu ka shkuar për t’i ndihmuar.

“Na ka ardhur uji deri në timon. Jemi në rrezik të mbytemi. Ju lutem na ndihmoni”, shkruajnë qytetarët.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments