Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPërleshje me thikë për shkak të borxhit

Përleshje me thikë për shkak të borxhit

Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë ka njoftuar për një përleshje me thikë mes dy fqinjëve në Vrapçisht të Gostivarit, transmeton TV21.

Si pasojë, është arrestuar një 56-vjeçar me iniciale A.C. nga po i njëjti fshat, pasi i njëjti pas një konflikti verbal, kishte sulmuar me thikë fqiun e tij, T.B.(68).

“Është privuar nga liria 56-vjeçarin A.C. nga Vrapçishti i Gostivarit, i cili më parë kishte qenë i raportuar nga fqinji i tij T.B. (68) se për shkak të borxhit, pas një zënke verbale mes tyre e kishte sulmuar me një mjet të mprehtë. Rasti është duke u dokumentuar dhe kundër A.C. do të pasojë parashtresë
përkatëse”, qëndron mes tjerash në njoftim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments