Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPërkrahësit e Kasamit protestojnë para banesës së Kahremanit (FOTO)

Përkrahësit e Kasamit protestojnë para banesës së Kahremanit (FOTO)

06 Një grup i përkrahësve të kryetarit të shkarkuar të Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, janë mbledhur dhe po protestojnë para banesës së ushtruesit të detyrës së kryetarit të Lëvizjes BESA, Nexhbedin Kahremani.
Pjesëtarët e policisë kanë formuar kordon dhe janë duke e ruajtur objektin. /Express/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments