Friday, March 24, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeBotaPërgjaket Teksasi, 27 të vrarë

Përgjaket Teksasi, 27 të vrarë

Të paktën 27 persona janë vrarë kur një person hapi zjarr në një kishë në Teksas gjatë meshës së mëngjesit.
Ndërkohë 27 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar në spital, ndërsa raportohet se numri i të vdekurve mund të rritet.

Policia ka konfirmuar se sulmuesi ka vdekur por nuk është e qartë nëse është vrarë nga policia ose ja ka marrë vetës jetën.

Dëshmitarët thonë se një person kishte hyrë brenda në kish dhe hapi zjarr pak para orës 11:30.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments