Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaPërgjaket Teksasi, 27 të vrarë

Përgjaket Teksasi, 27 të vrarë

Të paktën 27 persona janë vrarë kur një person hapi zjarr në një kishë në Teksas gjatë meshës së mëngjesit.
Ndërkohë 27 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar në spital, ndërsa raportohet se numri i të vdekurve mund të rritet.

Policia ka konfirmuar se sulmuesi ka vdekur por nuk është e qartë nëse është vrarë nga policia ose ja ka marrë vetës jetën.

Dëshmitarët thonë se një person kishte hyrë brenda në kish dhe hapi zjarr pak para orës 11:30.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments