Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPërfundon numërimi në Dibër, ja kush është fitues

Përfundon numërimi në Dibër, ja kush është fitues

Në komunën e Dibrës sot u votua për raundin e dytë zgjedhor, ku në garë ishte kandidati i koalicionit ASH-Alternativa, Bekim Pocesta dhe kandidati nga Bashkimi Demokratik për Integrim, Hekuran Duka, shkruan InfoShqip, përcjell Struga Ekspres.

Sipas rezultateve, në komunën e Dibrës, kandidati i BDI Hekuran Duka është me reth 136 vota epërsi ndaj kandidatit Bekim Pocesta nga rradhët ASH-AAA, shpall fitoren.

Komuna e Dibrës do të udhëhiqet edhe për 4 vitet e ardhshme nga kryetari aktual Hekuran Duka.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments