Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPërdhunimi i 15 vjeçares në Strugë tronditi opinionin strugan dhe më gjerë

Përdhunimi i 15 vjeçares në Strugë tronditi opinionin strugan dhe më gjerë

Opinioni strugan dhe më gjerë sot u trondit nga lajmi i tmerrshëm ku dje 39 vjeçari përdhunojë 15 vjeçaren në Strugë.

Në Strugë ky rast i rëndë u dënua ashpër nga qytetarët strugan ku këkojnë menjëherë të merren masat dhe se përdhunuesi të marrë përgjigjen e duhur nga institucionet përkatëse për veprën e rëndë të kryer në Strugë.

Falë familjarëve dhe falë organeve policore në Strugë, pedofili nga Shkupi u kap nga këto të fundit dhe janë marrë masat e mëtejshme  për të zbardhur plotësisht rastin e rëndë në fjalë, shkruan Struga Ekspres.

Ja raporti i policisë:

Dje më 9 gusht 2018 në ora 20:00 në Stacionin policor të Strugës, S.J. (37) nga Shkupi raportoi se po atë ditë rreth orës 15.00 në Strugë, në shtëpinë e F.N. ku qëndron me familjen e tij, S.XH (39) nga Shkupi ka kryer veprime seksuale ndaj vajzës së tij 15 vjeçare. Nga punonjësit e policisë S.XH. u gjet dhe u ndalua në Stacionin policor, ku u konstatua se po vuante dënimin me burg. Janë marrë masa për të qartësuar plotësisht ngjarjen.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments