Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPër “Mercedesin”, Jankullovska paraqitet në Gjykatë

Për “Mercedesin”, Jankullovska paraqitet në Gjykatë

Ish ministrja e brendshme Gordana Jankullovska u paraqit në Gjykatën e Apelit ku do të vendoset nëse “bombat” për rastin e veturës luksoze Mercedes e cila kapi vlerën prej 600 mijë euro do të pranohen apo jo si dëshmi.
Gjykata e Apelit deri më tani ka lejuar që “bombat” të merren si dëshmi në rastet “Tenderët”, “shuplakat në Qendër”, “300”, “Toplik” dhe “TNT”. Ndryshe kohë më parë Gjykata Penale vendosi që bisedat e përgjuara në mënyrë të paligjshme të mos pranohen si dëshmi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments